cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
featured image

Metoda Pedagogiki Marii Montessori w naszym przedszkolu

W naszym przedszkolu pracujemy z dziećmi wykorzystując metodę Marii Montessori, którą stopniowo wprowadzamy do placówki. Ważnym elementem tej pracy jest  dbanie o prawidłowy, wszechstronny rozwój młodego człowieka, zdobywanie wiedzy oraz umiejętności społecznych, poznawanie otaczającego świata oraz aktywne uczestnictwo w nim. Dzięki zastosowaniu pedagogiki Montessori nasze przedszkolaki uczą się samodzielności, wiary we własne możliwości i coraz większej niezależności od dorosłych. Jesteśmy otwarci by zmieniać i rozwijać naszą placówkę dlatego na przedszkolnych półkach znajduje się coraz więcej spełniających odpowiednie kryteria pomocy montessoriańskich, z których dzieci w swobodny sposób mogą indywidualnie korzystać.

Posted by

  • Bez kategorii